kurumsal

Eğitimler

İş Yerinizdeki, Güven Ve Destek Veren Gözünüz, Olmamızı İster Misiniz?

Yaptığımız İŞ, bizim Kimliğimizse, Kimliğinizle ilgili her türlü riski ve açığı nasıl ortadan kaldıracağınızı öğrenmek ister misiniz?

Peki, nasıl her türlü açığı ve zayıf noktayı keşfettikten sonra, tüm bildiklerinizi kendi lehinize çevireceğinizi öğrenmek ister misiniz? 

O zaman buyrun, yazımızı okumaya başlayınız...

Şiddeti gittikçe artan rekabet ortamında, pek çok insanın artık 'Kim doğruyu söylüyor ACABA?' diye şüpheyle hareket ettiği bir dünyada yaşamaktayız. Bu gerçekçi sınırlar içinde, Akıl, Zihin ve Beden Sağlığınızı, daha da güçlü, daha da güvenli, daha da net, daha da emin bir şekilde, zirveye nasıl taşıyacağınızı ve çıktığınız yerdeki kimliğinizi, nasıl koruyacağınızı öğrenmek ister misiniz?

Cevabı çok basit, kendi işinde Bir Numara Olan Bir Endüstriyel Psikolog'la çalışmaya başlamak.

Endüstriyel Psikolog kim midir? Nasıl ki, bireysel hayatınızda göremediğiniz, anlayamadığınız, çözemediğiniz kafanızı karıştıran problemler ve sorunlar olur ve 'Neden böyle oluyor? Anlayamıyorum...' dersiniz ve, çözüm için bir Klinik Psikolog'la görüşme organize edersiniz, İşyerinizde ya da kurumsal duruşunuzda benzer bir sıkıntı yaşadığınızda kapısını güvenle çaldığınız kişi; Endüstriyel Psikolog'dur.

Endüstriyel Psikolog'a kimler başvurur? 

'NE İŞ YAPIYORSUN?' diye sorulduğunda buna cevap verebilen herkes.
 

 • Bazen, yönettiği takımı kısa sürede zirveye taşımasına karşın, orda nasıl daha sağlam ve güçlü tutabileceği konusunda 'tılsım etkisi yaratmamızı isteyen Basketbol Koçu ve Takımı,
 • Sektöründe Bir Numara Olan bir Güzellik Merkezi Yöneticisi Ve Çalışanları,
 • Eşi benzeri olmayan bir yaratıcılığa Sahip Ressam,
 • Alanında Bir Numara Olan Bir Spor Klübü Ve Spor Eğitmenleri,
 • Aile Şirketinde var olan problemleri çözmek isteyen, aile üyeleri ve çalışanları,
 • Kendi İhtiyaçlarını yok sayarcasına çalışan, Başarılı CEO'lar,
 • Bulunduğu yerde zirveye çıkmış bir kargo şirketi kurucusu ve çalışanları,
 • Motivasyon düşüklüğü yaşayan Yönetici ve buna bağımlı düşüklük yaşayan alt çalışanlar,
 • ......


  Peki, Bir  Endüstriyel Psikolog'la çalışma ihtiyacınız olup olmadığını nasıl anlarsınız?

  Birşeylerin yanlış gittiğini hissetmeniz bile yeterlidir. Çünkü insanoğlu sezgileri en güçlü canlıdır ve somut bir şekilde ispat edemese de, bazen hissettiği şeyi kanıtlamak için, soyut olan şeyi somutlaştırma kabiliyeti ve becerisi olan bir Bilim İnsanına ihtiyaç duyar. Tıpkı Einstein'ın 'E=MC2' teorisinde soyutu, çok net bir şekilde somutlaştırarak,kendi kontrolü altına alması gibi.

  Eğer kontrol edemediğiniz şeyleri, güven çerçevesinde kontrol altına almak ve işinizde hem zirveye ulaşmak, hem de zirvede kalmayı başarmak isterseniz, kapımızı çalmanız yeterlidir. 

  Biz kim miyiz ?

  Psikoloji bölümünde, hem klinik, hem grup terapisi, hem sanat terapisi, hem psikodrama terapistliği ve hem de ENDÜSTRİYEL PSİKOLOJİ ALANDA uzman olan, tek yer ve isim. 

  İddialı ve İşinde zirvede olan, doğru seçimler yapabilen kurumlar ve kişilerle çalışmayı hedeflemekteyiz. Çünkü başarı da sınır tanımıyoruz. Ve kendimiz gibi kurumlar, isimlerle çalışmak bizim, öncelikli  kurumsal motivasyonumuzu oluşturmaktadır. 

  Saygıyla,

  ENA Therapia Psikoterapi Merkezi 
   

 

enatherapia

 • 0212 279 22 02
 • 0212 279 22 05
 • ena@enatherapia.com
 • Levent Mahallesi, Tekirler Sokak No: 18/1, 1. Levent / İstanbul

ena therapia yeniliklerinden, haberlerinden ve hizmetlerinden haberdar olmak için e-bültene üye olun:

RANDEVU AL