kurumsal

Terapi Çeşitleri

Meslek Seçimi

Öyle bir iş seç ki, hiç 'iş' gibi gelmesin... İş gibi gelmeyecek bir meslek seçmek için ne yapıyorsunuz?

Gittikçe artan rekabet ortamında, iş hayatında başarıyı sağlayabilmenin temel yolu, aslında kişiliğinize ve yapınıza uygun, kendi güçlü ve başarılı yönlerinizi ön plana çıkarıp, diğerlerinden farklı olan renginizi ön plana çıkartabileceğiniz, doğru mesleği seçmekten geçer.

Hayattaki her seçim aslında bir vazgeçiştir. Dolayısıyla hangi meslek grubunu, hangi nedenlerle seçmiş olduğunuz, nelerin sizin için öncelikli olduğu ve nelerle mutlu olabileceğinizle ilgili önemli ipuçları verir.

Hayatımızın hemen hemen %85’i iş hayatında geçmektedir. Bu nedenle yaptığımız işi ne kadar severek yapıp yapmadığımız, hayatımızın nasıl geçtiği ve geçeceğiyle ilgili belirleyicidir. Konfiçyus'un dediği gibi; "Öyle bir iş seç ki, iş gibi gelmesin, sev ve başarılı ol."

Başarılı olmaktaki en temel faktör hangi branşta iyi olabileceğini bilmek, ama onun ötesinde kararlı bir şekilde kendine inanmak ve hedefe ulaşana kadar mücadele etmektir, diyen Enatherapia ekibi, meslek seçimiyle ilgili yardıma ihtiyacı olduğunu düşünen danışanlara kendileri adına en doğru seçimleri yapmaları adına yardımcı olmaktadırlar.

enatherapia

  • 0212 279 22 02
  • 0212 279 22 05
  • ena@enatherapia.com
  • Levent Mahallesi, Tekirler Sokak No: 18/1, 1. Levent / İstanbul

ena therapia yeniliklerinden, haberlerinden ve hizmetlerinden haberdar olmak için e-bültene üye olun:

RANDEVU AL