kurumsal

Atölye ve Kamplar

IT ALWAYS SEEM IMPOSSIBLE, UNTIL IT IS DONE!!

Hayalleriniz var mı?? Peki, gerçekleştirmek için ne yapıyorsunuz?? Daha fazlasını yapmaya hazır mısınız?? Hazır olun!! DAHA FAZLA HAZIR OLUN!!

What you see first, while you look at the picture we collect for u? Do u wanna know the reason?? Do you??

Do you have dreams, no matter how old, how young, how tired, how excited, how talented, how open minded or blind minded u feel like?? 

Did u succeed?? Why?? Do you wanna succeed?? Do you wanna know how?? 

If u feel belongingness and some how connected to the thing (or things) you see in the picture we collected for u, if u feel so excited about what u are going to learn and convert them all into your life in a great way, and enjoy the privilege of putting all the knowledge you will get in order to make your dream come true, pls do not hesitate to enjoy our ENA Therapia 2019 Summer Camp, which will be at Alaçatı as our usual routine on 20, 21 and 22th of June 2019.

ENA THERAPIA JUNE CAMP

All the members of the group will be stay in ANTMARE Hotel, that will be organized by your ENA Therapia Psychotherapy Center. All the members of our group will have meals all together in a enjoyable way. 

Breakfast 08:30-10:30, Lunch 13:30-15:00, Dinner 19:00-20:30

20 JUNE 2019,​ THURSDAY

10:45-13:00 = First 'Double Session' which will be full of brightfull suprises, that will shock u in a great way and at the same time will trigger u to say the sentence startes with; 'WOWW!!, If I knew it before?? Yess!! If I knew it before??'.

Lunch Break

15:15- 19:00 = First 'Triple Crown', which u will be experienced first time in your life and will give u the enlightment, how to be 'REAL YOU', Yess, U didn't misunderstand, U will meet the 'Real U!!, without anybody's positive and negative affect on you!!

Dinner break, and get ready for second round.

 

21 JUNE 2019, FRIDAY

10:45-13:00 = First 'Double Session' which will show your real potential with the knowledge u get from the day before, that will show your unlimited potantial to shape your life in a great way and at the same time will trigger u to say the sentence startes with; 'YESS!! I can make it right now!! I am ready!!'.

Lunch Break

15:15- 19:00 = First 'Triple Crown', which u will be experienced first time in your life, will give u the limitless courage, how to not be afraid of anything!! Yess!! Becoming fearless!! Yess!!, what u are hearing is real, becoming fearless!! U are going to solve every fear u had in your life before, and gonna convert all of them into a great way to have the strongest of U!!

Dinner break, and get ready for third round.

22 JUNE 2019, SATURDAY

10:45- 13:00 = What u know about the saying 'IT ALMOST SEEM IMPOSSIBLE, UNTIL IT IS DONE!!', Are U ready to see the 'impossible belief' u had, becoming 'possible'?? U ready?? Yess U are!!

Lunch Break 

15:15- 17:05 = Feeling the difference before and now!! And wellcome to your enlighment life!! It is our honour to serve u with our best!!

ENA Therapia Psychotherapy Center

The camp fee for ENA Therapia June 2019 is 20.000tl +(%18 tax) 3600=23.600tl, including two days staying in ANTMARE HOTEL 21-22 ( breakfast and lunches too).

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sizin için oluşturduğumuz resme baktığınızda, ilk anda hangi parçayı görüyorsunuz?? Ne hissettiriyor?? Neden O? Biliyor musunuz??

Hayalleriniz var mı? Gerçekleştirmek için heyecanla beklediğiniz hayalleriniz?? 

Gerçekleştirdikleriniz var mı?? 

Peki, ne kadar heyecanlı, inançlı, umutlu, cesaretli, yetenekli, ileri görüşlü ya da olabildiğince açık bir bir algınız olsa da, hala gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz var mı??

Var mı?? 

Nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenmek ister misiniz??

Nasıl mı??

Sizin için oluşturduğumuz resmin bütününe baktığınızda, hissettiğiniz duygu nedir?? Odaklandığınız parça, size 'ait olma' duygusunu veriyor mu? 

Peki, Bu aidiyet duygusuyla birlikte hissettiğiniz eneji, bu çalışmaya katılmanız gerektiği hissini veriyor mu??  O zaman, lütfen hiç tereddüt etmeden sizin için hazırladığımız ENA Therapia 2019 Yaz Kampımızın bir parçası olmak adına harekete geçiniz. Çalışmamızın amacı, hayallerinizi gerçekleştirmenin yolunun, algınızdaki kör noktaların aydınlanmasıyla mümkün olduğu bilincini size vermektir. Kampımızda, potansiyelinizin sınırsızlığını keşfetme şansını bularak, öncesinde imkansız gibi gördüğünüz pek çok şeyi, imkanlı hale getirmenin aslında, sizin bakış açınızla ilntili olduğunu çok net fark edeceksiniz.

Haziran ayının 20, 21, 22'sinde gerçekleştirilecek olan ENA Therapia Haziran Ayı Kampı, tüm katılımcılarımızın birlikte konaklayacağı Antmare Otel'de, Alaçatı'da yapılacaktır. Kamp süresince, fiziksel ihtiyaçlarımızı, (kahve molaları ve kahvaltı ve öğlen yemeği) otelimizde hep bereber karşılayacağız.

Kahvaltı= 08:30-10:30, Öğlen Yemeği 13:30-15:00, Akşam Yemeği 19:00-20:30

20 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE

10:45-13:00 = Size 'WOW!! Onceden fark etmiş olsaydım, hayatım ne kadar da farklı olurdu??' dedirtecek düzeyde, ışık tutan süprizlerle dolu, şaşırtıcı bir başlangıç olacak. 'Evet, acaba önceden bilmiş ve öğrenmiş olsaydım, nasıl da farklı bir hayatım olurdu?' dedirtecek. Evet, diyeceksiniz...

Öğlen Yemeği Arası

15:15- 19:00 = Sizi bugüne kadar şekillendirmiş, ya da yöneterek, gerçek kimliğinizden uzaklaşmanızı sağlayan pek çok şeyi, ya da insanı fark ederek, gerçek kimliğinizle tanışacaksınız!! Evet, Gerçekte Kim İseniz, Onunla Tanışmak?? Haklısınız, enterasan olacak!! 

Akşam Yemeği arası ve ikinci round için hazırlık!!

21 HAZİRAN 2019, CUMA

10:45-13:00 = Daha önce fark etme şansı bulamadığınız, bireysel potansiyelinizi, limitlerinizin sınırlarını, hatta sınırsızlığını fark ederek, başkalarının sizi şekillendirmesindense, siz kendinizi, hayatınızı ve geleceğinizi size uygun olacak şekilde şekillendireceksiniz. 'Evet, Yapabilirim ve hazırım. Son derece hazırım.' diyeceksiniz.

Öğlen Yemeği Arası

15:15- 19:00 = Bir insanın bireysel potansiyelindeki sıradışılığı, limitli hale getirerek engelleyen tek şey, korkudur. Yaşanılmış tecrübeler ya da anlatılanlar, aktarılanlarla zehirlenmenize ve bastırılmanıza neden olan korkular. Korkularınızı çözüp, olması gerektiği kadar, cesur, cesaretli ve korkusuz bir hayata 'merhaba' diyeceksiniz. Evet, korkusuz bir hayat sizi bekliyor olacak.

Akşam yemeği arası, ve üçüncü round için hazırlık!!

22 HAZİRAN 2019, CUMARTESİ

10:45- 13:00 = 'İmkansız gibi gözükür, ama sadece gerçekleştirene kadar.' sözü hakkında neler biliyorsunuz. Peki, öncesinde 'imkansız' gibi gözünmesine neden olan algınızı ve buna neden olan etkileri fark ederek, kendi lehinize çevirdiğinizde, imkanlı hale getireceklerinizi görmeye hazır mısınız? Evet, hazır olacaksınız ve Siz diyeceksiniz!! Çok heyecanlı ve keyifli olacak!!

Öğlen Yemeği Arası 

15:15- 17:05 = Öncesi ile sonrası arasında şok etkisi yaratacak olan farkı çok net gördüğünüzde, daha güçlü, korkusuz hayatınızı tüm benliğinizle gülümseyerek sahiplenecek ve 'hoşgeldin' diyeceksiniz. Ve bunu söylerken, gözünüzde, ruhunuzda, duruşunuzda gördüğümüz güç, güven, cesaret ve aydınlatılmışlık karşısında, biz de size 'Sizinle çalışmaktan büyük gurur duyduk.' diyeceğiz. 

ENA Therapia Psikoterapi Merkezi 

20, 21, 22 Haziran ayında, Alaçatı, Ant Mare Hetel'de yapılacak olan ENA Therapia Haziran Ayı çalışması ücreti 20.000tl +(%18 kdv) 3600=23.600tldir. Ücretlendirmeye, iki gün otel konaklaması, kahvaltı öğlen yemeği dahildir. 

enatherapia

  • 0212 279 22 02
  • 0212 279 22 05
  • ena@enatherapia.com
  • Levent Mahallesi, Tekirler Sokak No: 18/1, 1. Levent / İstanbul

ena therapia yeniliklerinden, haberlerinden ve hizmetlerinden haberdar olmak için e-bültene üye olun:

RANDEVU AL