kurumsal

Karşında, Dileklerini Gerçekleştirecek Bir 'Melek' Var

Karşında hiç beklemediğin bir anda, pembe parıltıların bolca bulunduğu ışıklar ülkesinden çıkarak, senin dileğini gerçekleştirmek için yola çıkmış bir melek beliriverdi...Ve sana dedi ki;

“Bana üç tane gerçekleşmesini istediğin dileğini söyle, gerçekten bu dilekleri çok fazla istediğine beni inandırırsan, hepsini gerçekleştireceğim.”

Etrafına şaşkın şaşkın baktın ve böyle bir şeyi acaba benden başka gören biri var mıdır? Sanırım bir rüyanın içindeyim.", diye düşünürken, içinden çıkan sesi  duyan Dilek Meleği sana cevap verdi: “Evet, şuan beni tek gören sensin, ve eğer sorumun cevabını alamazsam beni görebilen başka birine doğru yolcuğuma devam edeceğim.” 

Düşünmeye başladın... belki de gerçek olur... denemek de bir sakınca olmamalı...

Düşün, düşün, düşün... Gerçekleşmesini istediğin, o kadar çok şey varken, içinden üç tane şeyi nasıl seçebileceğini düşün. Ve hangisini daha da çok istediğini düşün.

Senden bahsediyorum... düşün.... ve bir kağıda yaz... hatta mümkünse bütün dileklerini, öncelik sıralamasına göre yaz... Ve yazdıklarının içinden ilk üçü belirle...

Evet, evet seç yazdıklarının içinden ilk üçü... ve Güzel güzel yaz dilediğin şeyleri... Aynı zamanda, olmasını istediğin her dileğinin altına “neden bu kadar çok olmasını istediğini” de ayrıntılarıyla yaz. Sonra da güzel bir şekilde bütün yazıklarını döktüğün kağını kapatarak bir yere koy. Çünkü Dilek Meleği birazdan gelip alacak.

Nasıl mı?  Birlikte görelim ister misin? Hemen...

Olağanüstü bir güç tarafından gerçekleştirilebilecek zorlukta gördüğün bu dileklerine teker teker tekrardan baktığında, hakikatten o kadar da imkansız mı diye bir düşün bakalım. Eğer, dilekleri gerçekleştirebilmen için, gerçek hayatta önüne çıkan her engel kaldırılımış olursa, ne kadar zamanda, neler yaparak, nasıl bu dileklere ulaşabilirsin? Cevaplamaya çalış lütfen.

Hımmm peki, bu engelleri SEN nasıl kaldırabilirsin?

Bir düşün bakalım.

Hakikatten o kadar da zor birşey mi bu hayalleri ve dilekleri gerçekleştirmek?

Yoksa sen mi gözünde çok büyüterek onları gökyüzünde ulaşamadığın yıldızlar kadar uzak görüyorsun?

Cevap: Eğer gerçekçi sınırlar dahilinde gerçekleşmesi muhtemel dileklerin varsa, ne bir Dilek Meleğine, ne de rüyalar alemine ihtiyacın var. Tek ihtiyacın olan şey; dilediğin o güzel şeyleri, ne kadar çok istediğinden emin olmak ve kendine olan güveninden hiç ödün vermeden, dimdik ve inançlı bir şekilde hedeflediğin yola devam etmek. 

Çoğumuz karşımıza çıkan bir takım engeller ve olanaksızlıklardan dolayı, hayal ettiğimiz şeylere ulaşamayınca vazgeçeriz. İstediğimiz şeyin zamanında olmaması, bizi karamsar duygu ve düşüncelere iter. Dolayısıyla, gerçekleşmesini çok fazla istediğimiz dileklerin, gökyüzünde hayranlıkla baktığımız yıldızlar kadar uzakta olduğuna inanmaya başlarız. Ama unuturuz ki, eğer insanoğlu bir şeyi hakikatten çok fazla istiyor ve neden istediğini de çok iyi bilerek bu yolda ilerliyorsa, zamandan bağımsız olarak er ya da geç dileğini de, dileklerini de kendi gerçekleştirebilecek güce sahiptir. Tek yapmanız gereken şey aslında kim olduğunuzu unutmadan kendinize olan inancınız ve güveninizle vazgeçmemektir. Pek tabiki, eğer rüyalarınızı ve dileklerinizi gerçeğe dönüştürebildiğiniz bir hayat yaşamak isterseniz.

Pembe, Işıltılı Dilekler Ülkesini, kendi gerçek hayatınıza dönüştürebilmeniz dileğimizle;
ENA

enatherapia

  • 0212 279 22 02
  • 0212 279 22 05
  • ena@enatherapia.com
  • Levent Mahallesi, Tekirler Sokak No: 18/1, 1. Levent / İstanbul

ena therapia yeniliklerinden, haberlerinden ve hizmetlerinden haberdar olmak için e-bültene üye olun:

RANDEVU AL