kurumsal

Şişme Balonla, Şişmemiş Balon Arasındaki Farkı Bilir Misiniz?

Biri içine nefes verildikçe şişer, şişirilir ve bir noktadan sonra yer kalmazsa da şayet, patlar. Diğeri ise, oldukça esnektir. Bir o taraftan, bir bu taraftan çekiştirilse de koparılabilme ihtimali yoktur.

Hatta balon çok sağlam bir metaryalden yapıldığı için günümüzün spor salonlarında, ağırlık antremanlarının yerini alırcasına kullanılmaya başlanmıştır.

İnsan ruhu da tıpkı balona benzer, bazen bir takım insanlar olumlu pozitif enerjisiyle bol oksijenli nefesler verirler. Enerji verdikleri insanlar bile şaşırırlar. Nefes aldıkça, bu kadar görkemli ve ihtişamlı durabildiklerini görmek, aynı zamanda da kendilerini tekrardan keşfetmelerini sağlamak, onlara çok iyi gelir.... Sonrasında bu farkındalıkla birlikte, içlerini mis gibi huzur veren nefesle dolduran insanların yarattığı etkiyle, tekrardan güçlenmeye başlayan insanlar haline gelirler. O kadar güçlenirler ki, dışardan bir iğneyle ‘tısssss’ etkisi yaratacaklarına inanan insanları şaşırtırlar.

Çünkü her pozitif, güzel nefes, kişiyi gittikçe yoğunlaşan bir lastik katmanı dayanıklılığında güçlendirir. Dolayısıyla, hem sişirilmemiş balon kadar esnek, hem de içi ‘hiçbir tısss’’la söndürülmeyecek kadar güçlü bir balon haline gelir.

Hayatınıza, içinizi karbondioksitli havasıyla dolduran insanlar yerine, tertemiz  oksijeniyle, sizi daha da gençleştiren, daha enerjili ve daha da mutlu hale getiren insanlardan oluşan bir lastikler kalkanı yarattığınız bir hayat yaşamanızı dileriz.

Hatta mümkünse, yarattığınız  balonu ateşleyerek, çıkartabileceğiniz en yüksek noktalara kadar yükseldiğiniz, yaşam enerjinizin her daim,  hep yüksek olduğu bir hayat yaşayınız.

PS: Tabiki hepimizin yaşam enerjisi, dönem dönem iniş ve çıkışlar yaşayabilmektedir. Burdaki formül, sizinki düştüğünde de, ruhuna, kişiliğine ve kalbine güvendiğiniz insanlardan, destek alabilmeniz yönündedir.

ENA 

enatherapia

  • 0212 279 22 02
  • 0212 279 22 05
  • ena@enatherapia.com
  • Levent Mahallesi, Tekirler Sokak No: 18/1, 1. Levent / İstanbul

ena therapia yeniliklerinden, haberlerinden ve hizmetlerinden haberdar olmak için e-bültene üye olun:

RANDEVU AL