kurumsal

Eğitimler

Denetim, Kontrol Ve Kurtarma Operasyonu

Sahip olduğunuz şeylerin hayatınızda var olmaya devam etmesini istiyorsanız, onlara gereken özeni gösterip, korumalısınız.

Geçmişden itibaren düşündüğünüzde, 'Keşke şuna sahip olsam, Ahhhh bir yapabilsem...' diye hayaller kurarak, uğruna mücadele ettiğiniz şeyler vardır. hayalini kurduğunuz an, muhtemelen duygusallaşarak ağlayacağınızı dahi hayal ettiğiniz şeyler...

Bu hayal ettiğiniz şey, küçükken bir bisiklet, bir bebek ya da oyuncak bir araba, olabilir... Büyüdükçe sahip olmak istediğiniz meslek ve o mesleğin size sağlayacağı saygınlık, aynı zamanda maddi ve manevi olarak sunacağı konfor; sürekli üzeinde düşündüğünüz ve gerçekleşmesi için ışıltılı gözlerle hayalini kurduğunuz şeyler olabilir. Zaman ilerler ve siz hayal ettiğiniz şeylere sahip olursunuz. Geri dönüp bir bakarsınız ki, küçükken hayalini kurarken bile 'acaba' dedirten şeyler gerçek olmuş. 

İlerleyen süreç içersinde sahip olduğunuz şeylerde sekmeler olmaya başlar. Birşeyler yolunda gitmemeye başlar. Zarar gördüğünüzü fark ettiğiniz an itibariyle, devreye eksik bırakılan 'denetim, kontrol ve kurtarma operasyonu' girer. 

İşte burda, kurumunuzun daha fazla zarar görmemesi adına, biz iş yeri (endüstriyel) psikologlar, devreye giriyoruz. Sizin sektörünüze, iş kimliğinize, öncelik vermeniz gereken konu ve noktaları tespit ederek. Önceden, farklı olan neyi eksik yaptığınızı size göstererek, önlem alabilmeniz adına hareket ediyoruz. 

Bu nasıl oluyor?

Kurumunuza gelerek sizi  daha ayrıntılı tanımaya çalışıyoruz. Denetim Ve Kontrol Kısmında sorun yaşamanıza neden olan konu başlıklarını tespit ediyoruz. Ve gene benzer bir durum karşısında, tekrar kontrolünüzü kaybetmemek adına doğru ve yerinde denetimlerle nasıl zarar görmeden, sahip olduğunuz herşeyi koruyabileceğinizi biz, düşünerek analizlerde bulunuyoruz. Keşfettiklerimiz ve düşündüklerimizi harmanlayarak, kurumunuza özel oluşturacağımız ENA Oyun'uyla, bu davranış şeklini refleks haline getirmenizi sağlıyoruz. Böylelikle, bir sonraki adım da, ne kontrol ve denetim kısmıyla ilgili sıkıntı yaşıyorsunuz. Ne de bizden 'Kurtarma' talebinde bulunuyorsunuz.

Eğer sahip olduğunuz işiniz ve kimliğiniz çok kıymetli olmasına rağmen, değer kaybeden bir kısır döngünün içinde ve siz elinizden geleni yapmanıza rağmen engel olamadığınız bir 'zarara uğrama durumu' içinde yer alıyorsanız, lütfen bizi arayınız. İşimiz değerli ve özel görülen herşeyin, neden zarara uğradığını tespit ederek, gerekli önlemlerle birlikte, en değerlilerinizi kurtarmanıza yardımcı olmaktır.

enatherapia

  • 0212 279 22 02
  • 0212 279 22 05
  • ena@enatherapia.com
  • Levent Mahallesi, Tekirler Sokak No: 18/1, 1. Levent / İstanbul

ena therapia yeniliklerinden, haberlerinden ve hizmetlerinden haberdar olmak için e-bültene üye olun:

RANDEVU AL